Gymnathlon

Vážení rodiče,

rád bych Vám nabídl nové možnosti sportovních aktivit pro Vaše děti, kterou na naší škole od září nabízí renomovaná společnost Gymnathlon. Tento program je navržen tak, aby děti přirozenou a hravou formou rozvíjely své pohybové dovednosti, obratnost a získávaly pozitivní vztah ke sportu. Díky modernímu a hravému přístupu, který Gymnathlon používá, věříme, že se děti nejen pobaví, ale získají i pevné základy pro svůj další sportovní rozvoj.

Více se dozvíte na následujícím odkazu: Gymnathlon.cz.

Na naší škole budou probíhat následující lekce:

Každá lekce trvá 60 minut a je vedena vyškolenými lektory s bohatými zkušenostmi. Lekce povede Mgr. Aneta Palánová a Mgr. Vojtěch Jelínek – učitelé TV na ZŠ Masarova.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a hlavně s Vašimi dětmi!

S pozdravem,

Mgr. Vojtěch Jelínek
učitel a hlavní trenér Gymnathlonu na naší škole

Mgr. Aneta Palánová