skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022

MŠMT v souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 a rozhodnutí vlády o vyhlášení nouzového stavu vydalo opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022.

Zápis bude probíhat bez přítomnosti dítěte ve škole. Pokud to bude možné, také podání přihlášky proběhne bez osobní účasti zákonného zástupce.

Přihlášku i zápisní lístek, event. žádost o odklad školní docházky, mohou rodiče poslat datovou schránkou, e‑mailem s elektronickým podpisem nebo poštou.

ID datové schránky naší školy: fmcmjzx
Email: zsmasarova@zsmasarova.cz
Adresa: ZŠ Masarova 11, Brno 628 00

Není možné poslat přihlášku jako přílohu s naskenovaným podpisem.

Touto formou můžete posílat přihlášky od 1. 4. do 30. 4. 2021

Rodiče mohou přinést všechny náležité dokumenty i osobně, a to v době původně plánovaného zápisu, tzn. v pátek 9. 4. od 14 do 18 hod. a v sobotu 10. 4. od 9 do 12 hod. Tuto možnost volte prosím jen v krajním případě. Pokud jste si již rezervovali zápis na určitý čas a chcete se dostavit do školy, přijďte ve vámi určeném čase.

Jaké podklady jsou nezbytné:

Do konce května je nutné doložit k žádosti o odklad doporučení PPP nebo SPC a praktického nebo odborného lékaře. Tedy dvě doporučení.

Vážení rodiče, pokud budete mít nějaké dotazy, obraťte se na nás telefonicky.

Mgr. Ivana Jelínková, ZŘ
tel. 731 495 163

Hezký úspěch žáků Masarky
Tančí celá Masarka

Zřizovatel:

MČ Brno - Líšeň
www.brno-lisen.cz
Informační memorandum GDPR Prohlášení o přístupnosti