Výtvarná soutěž Rostliny

Ve spolupráci s 1. stupněm proběhla na jaře celoškolní výtvarná soutěž na téma rostlin a rostlinných motivů. Žáci měli možnost využít výtvarnou techniku dle vlastního uvážení. Inspirovali jsme se nejen skutečnou přírodou, ale seznámili jsme se i s historií známé módní a textilní značky Marimekko a zmínili jsme i textilní historii města Brna. Nejlepší práce byly vystaveny v prostorách školní jídelny. Zároveň byli nejlepší práce oceněny.

Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024 Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024 Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024 Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024 Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024 Výtvarná soutěž Rostliny, červen 2024

Mgr. Josef Strouhal

Slavnostní předávání Masaříků