Sportovní den 2. stupně

V posledním týdnu měsíce června se konal tradiční sportovní den pro žáky 2. stupně. Jednotlivé třídy nasadily své nejlepší závodníky do individuálních i týmových atletických disciplín. Do soutěže se zapojily téměř všechny třídy 2. stupně, tedy cca 140 sportovců bojovalo o medailová umístění. Tento rok jsme zavedli vyhodnocení nejúspěšnějších tříd v obou kategoriích (6.+7. a 8.+9. ročník). Nejvíce bodů u mladších získali reprezentanti 7. C, kteří zvítězili v kategorii chlapců i dívek. Stejný počin se povedl i třídě 9.D, která dominovala v kategorii starších. Třídy se staly držiteli putovních pohárů. Děkujeme všem sportovcům za předvedené výkony, hezkou atmosféru a příjemné zakončení školního roku.

Sportovní den 2. stupně, červec 2024 Sportovní den 2. stupně, červec 2024 Sportovní den 2. stupně, červec 2024 Sportovní den 2. stupně, červec 2024 Sportovní den 2. stupně, červec 2024

Mgr. Dominik Pavlů

Slavnostní předávání Masaříků