Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024

Závěr každého pololetí na naší škole tradičně zakončujeme slavnostním vyhlášením „Masaříků“. Toto ocenění může získat každý žák, který se během pololetí něčím výjimečným projevil. Titul "Masařík" mohou žáci obdržet za různé úspěchy jako je nejlepší čtenář, příkladné chování, vynikající studijní výsledky, sportovní úspěchy, významné pokroky ve vzdělávání, pomoc spolužákům a mnoho dalšího. Vyhlášení proběhlo v slavnostní atmosféře na školním hřišti, kde se shromáždili žáci prvního stupně. Paní zástupkyně společně s dalšími pedagogy vyhlásili z každé třídy zástupce „Masaříků“ a předali jim symbolické odznaky a odměny. Program zpestřila vystoupení děvčat z kroužku Street dance, Cool dance a žáků pěveckého kroužku.

Během slavnostního vyhlášení byly také oznámeny výsledky různých soutěží, které probíhaly během roku. Mezi ně patřily soutěže v matematice, ve sportovních aktivitách, výtvarné tvorbě a ocenění tanečního kroužku. Všem žákům srdečně gratulujeme.

Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024, červen 2024 Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024, červen 2024 Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024, červen 2024 Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024, červen 2024 Slavnostní předávání Masaříků 28.6.2024, červen 2024

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová

Slavnostní předávání Masaříků