Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C

V květnu se třídy 3.A a 3.C zúčastnily školy v přírodě s čarodějnickou tématikou. Program plný kouzel a dobrodružství se odehrával v malebném prostředí lesů a přírodních krás, které poskytly dokonalou kulisu pro nezapomenutelné zážitky. Děti se během týdne setkaly s řadou různých úkolů a výzev, které byly tematicky laděny do čarodějnického světa. Večer se všichni převlékli do kouzelnických kostýmů, což utvořilo atmosféru, jakoby se ocitli v Bradavicích. Součástí večerních zasedání byla i talentová show, kde každý mohl předvést své umění. Na jevišti se objevily kouzelnické triky, taneční vystoupení, zpěv, ale i kresba, sportovní dovednosti či vtipné historky. Kreativita a nadšení dětí byly neuvěřitelné, a všechny výkony sklidily bouřlivý potlesk. Jedním z nejočekávanějších momentů byla večerní hra, která se konala po setmění pod hvězdnou oblohou. Noční atmosféra dodala hře napětí i vzrušení a všichni se shodli, že to byl jeden z nejlepších a nejsilnějších zážitků. Škola v přírodě poskytla dětem nejen možnost ponořit se do světa kouzel, ale také trávit hodně času v lese a na čerstvém vzduchu. Děti si ze školy v přírodě odvezly nejen spoustu nových vědomostí a dovedností, ale také krásné vzpomínky na společně prožité chvíle.

Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024 Čarodějnická škola v přírodě 3. A a 3. C, květen 2024

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová

Učitelé a žáci společně na hřišti