Pohádka pro Pohádkovník

V loňském roce zasadily děti ze 2. D do školní zahrady strom Pohádkovník. Byl z papírových trubek a vysoký 1,5 m. Jeho listy z papíru byly kratičké pohádky o pár větách. Tento symbolický strom chránil malý živý semenáček lípy srdčité. V letošním roce psaly děti na prvním stupni naší školy opravdové pohádky a kreslily k nim ilustrace. Všechny pohádky visí na oknech naší školy a lákají všechny návštěvníky, aby si je přečetli. Výherci naší soutěže z třetího ročníku jsou Stella Dantas, Ondřej Nedoma, Leo Kalina. Z pátého pak Kateřina Tupcová a Natálie Dohnalová. Všem dětem bude předána drobná odměna a výhercům velké ceny na letošním červnovém předávání Masaříků.

Pohádka pro Pohádkovník, červen 2024

Mgr. Martina Gašparíková a Mgr. Šárka Svobodová

Učitelé a žáci společně na hřišti