Školní liga miniházené

Během školního roku žáci 3. až 5. tříd trénovali miniházenou, aby si mohli poměřit své dovednosti se žáky jiných škol ve školní lize miniházené. V pondělí 10. června jsme vyrazili se 4 týmy (V. Viščor, D. Novák, L. Soural, J. Gončár, A. Makalová, S. Kompasová, L. Findeisová, A. Klimešová, A. Olšarová, B. Kubová, M. Hanuš, A. Rexhaj, K. Opálková, M. Kapun, J. Tonar, T. Knotek, I. Almášy, Š. Czudek, D. Holec, D. Kula, K. Chaloupková, L. Šimáčková, V. Hájková, M. Denker) do nafukovací haly Sokola Juliánov k závěrečnému kolu letošního ročníku. Bylo hodně znát, jak moc se všichni pravidelným tréninkem posunuli a byla radost vidět nadšení a spoustu velmi dobře sehraných situací na hřišti. Tým páťáků odcházel jako suverénní vítěz bez porážky. Tým kluků ze třetí třídy si vedl ve své kategorii stejně skvěle jako jejich starší spolužáci. Čtvrťáci jsou velkým příslibem do dalších let, prohráli pouze jednou a to s našimi páťáky. Předvedli výborný výkon. A nesmíme zapomenout na tým holek třeťaček, který se výrazně zlepšil při práci s míčem a obsadil pomyslné, velmi pěkné, třetí místo.

Všem moc gratulujeme k předvedeným výkonům a už se těšíme na příští ročník.

Školní liga miniházené, červen 2024 Školní liga miniházené, červen 2024 Školní liga miniházené, červen 2024 Školní liga miniházené, červen 2024 Školní liga miniházené, červen 2024

Mgr. Renata Miková

Učitelé a žáci společně na hřišti