Kvalifikace Junior NBA League

V květnu se naše škola zapojila již potřetí do basketbalového turnaje Junior NBA League. Jedná se o unikátní projekt, který představuje dětem krásu basketbalu a zároveň kopíruje model kanadsko-americké soutěže – NBA. Co to znamená? Každá škola, která se rozhodla zapojit a uspěla v kvalifikačním kole, reprezentuje jeden z týmů, který skutečně hraje NBA. Letos byl o soutěž enormní zájem, z toho důvodu se konalo kvalifikační kolo v Kyjově. Naši školu reprezentovalo celkem 12 dětí z prvního stupně, pro které je tato soutěž určena. Díky bojovnému výkonu a pilnému tréninku se našim hráčům povedlo ukořistit postupové místo!

Dětem moc děkuji a gratuluji jim ke skvělému sportovnímu výkonu. Mohou být na sebe patřičně hrdí.

Kvalifikace Junior NBA League, květen 2024

Mgr. Vojtěch Jelínek

Učitelé a žáci společně na hřišti