Krajské finále štafet

Po úspěšném zvládnutí okresního kola běžecké týmové soutěže jsme postoupili do krajského finále Štafetového poháru, které se konalo 6. května v Břeclavi. Tentokrát jsme využili nabídky dalších 2 postupujících škol a společně s nimi cestovali na závody autobusem. Na poslední chvíli jsme museli udělat změny v týmu, protože nám některé děti onemocněly nebo odjely na školní výlet. Ale náhradníci se své role nezalekli a byli platnými členy štafety. A jak jsme dopadli? Výborně. Tým ve složení : Štěpán Czudek, Rudolf Ivanov, Denis Holec, Daniel Kula, Veronika Hájková, Kateřina Chaloupková, Lucie Šimáčková, Kateřina Opálková, Vojtěch Viščor, Šimon Boldiš, David Novák, Jasper Sukup, Kate Klouparová, Julie Mocanu, Sofie Recmaníková a Ella Olšarová dosáhl v historii naší školy na druhý nejlepší výsledek, kdy si v konkurenci 13 nejlepších škol z celého jihomoravského kraje vyběhl krásné 6. místo a výrazně si zlepšil svůj běžecký čas oproti okresnímu kolu.

Moc gratulujeme k běžeckým výkonům a skvělé týmové spolupráci a děkujeme za obětavou reprezentaci naší školy.

Krajské finále štafet, květen 2024 Krajské finále štafet, květen 2024 Krajské finále štafet, květen 2024 Krajské finále štafet, květen 2024

Mgr. Renata Miková

Učitelé a žáci společně na hřišti