Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně

Na konci dubna se Brno stalo centrem tanečního umění, když hostilo Mezinárodní taneční festival pro dětské neprofesionální skupiny. Mezi účastníky nechyběl ani náš taneční kroužek, který exceloval v disciplíně street dance. Naše družstva předvedla dvě poutavé choreografie: „Candy“ pro nejmladší a „No Limit“ pro starší tanečníky. Choreografie, vytvořené trenérkami Janou a Lilianou Ullmannovými spolu s Ivou Doležalovou, uchvátily nejen porotu, ale i široké publikum v krásně vyzdobeném brněnském sále Babylon. Atmosféra byla skutečně magická, zvláště díky neúnavné podpoře rodičů, kteří svým povzbuzováním dodávali tanečnicím potřebnou odvahu a sebevědomí. Díky obětavosti a pilné přípravě si naše tanečnice odnesly nejvyšší ocenění v obou soutěžních kategoriích a získaly zlaté poháry. Gratulujeme všem účastníkům k úžasným výsledkům a těšíme se, jaké další úspěchy nás čekají v budoucnosti.

Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně, duben 2024 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně, duben 2024 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně, duben 2024 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně, duben 2024 Úspěch tanečního kroužku na mezinárodní tanečním festivalu v Brně, duben 2024

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová

Učitelé a žáci společně na hřišti