Projektový den Malý princ

Začátek kalendářního roku si 5. B a 2. B zpříjemnily společným meziročníkovým projektem, který navazuje na naše návštěvy výstav Malý princ v Moravském zemském muzeu a čtení knihy v rámci tříd. Žáci pracovali ve smíšených čtyřčlenných skupinách. Dostali dopis od Malého prince a ten je vzal na cestu po planetách, které spolu s ním navštívili. V druhé polovině dne psal každý sám Malému princi dopis jako poděkování za den strávený s ním a skupinky si také připravily krátkou dramatizaci, ve které měli Malému princi přiblížit, co je na naší planetě a v naší galaxie zajímavého. Všichni jsme si společný projektový den užili.

Projektový den Malý princ, leden 2023 Projektový den Malý princ, leden 2023

Mgr. Lenka Snášelová, Mgr. Eva Zejdová

Učitelé a žáci společně na hřišti