Plavecké závody SBOŠ

V druhé polovině října naši školu reprezentovaly vybrané děti na plaveckých závodech na Základní škole v  Jundrově. Jako první si bazén vyzkoušeli třeťáčci: V. Chládková, A. Horáková, E. Vaněčková, T. Knotek, M. Slavíček a O. Oplt a vedli si v konkurenci 13 škol a více než 40 závodníků skvěle. Ve štafetě skončili těsně na 4. místě, čtyři děti se umístily v první dvacítce a  mezi chlapci se O. Oplt stal absolutním vítězem! Týden po nich se do Jundrova vydali i páťáci : K. Hrubanová, V. Volejníková, L. Chlpíková, V. Chládek, A. Říha a T. Kantor. Na tomto kole se sešlo 18 škol a naši se v tak velké konkurenci opět neztratili, když ve štafetě obsadili krásné 7. místo a mezi téměř 60 plavci v každé kategorii jsme měli tři děti v první dvacítce. Všem moc gratulujeme k perfektním výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Plavecké závody SBOŠ, říjen 2022 Plavecké závody SBOŠ, říjen 2022 Plavecké závody SBOŠ, říjen 2022 Plavecké závody SBOŠ, říjen 2022

Mgr. Renata Miková

Učitelé a žáci společně na hřišti