Kroužek deskových her

Žáci prvního stupně, kteří navštěvují kroužek Deskovky, poctivě trénují své hráčské dovednosti a zažívají výhry i prohry, čímž procvičují své emoční projevy. Pravidelně hrají deskové turnaje, za které vítězové získávají odměny. Poslední výherkyní deskového klání se stala Anna Bauerová. Děti soutěžily s hracími lístky, na které sbíraly body za odehrané turnaje. Důležité bylo, že nikdo neodcházel s 0 body, každý nějaké body nasbíral. Všichni tedy byli svým způsobem vítězi.

Žáci z kroužku Deskovky sestavili na konci 1. pololetí recenzi odehraných deskových her. Možná budou některé z nich inspirací pro další hráče.

5 bodů – Ta nejlepší hra!
1 bod – Hra nás moc nebavila.

Activity Junior – 3,5 b; Výbušná koťátka – 4,9 b; Super farmář a Jezevec – 4,9 b; Diamantový les – 4,9 b; Umí prase létat? 4,2 b; Dobble ČR 3 b; Brix – 2 b; Příšerky ze skříně – 4,9 b; Co to čmářáš? 4,8 b; Duch – 4,5 b; Draftosaurus – 4,8 b; Cubissimo – 3,5 b

Je radost vidět, že v době telefonů, tabletů a počítačů ještě stále spoustu dětí zajímají originální deskové hry.

Kroužek deskových her, únor 2022 Kroužek deskových her, únor 2022 Kroužek deskových her, únor 2022

Linda Spěváková, vedoucí kroužku Deskovky

Učitelé a žáci společně na hřišti