Stínové divadlo

Žáci navštěvující ŠD Želvičky si připravili stínové divadlo O Šípkové Růžence. Jejich představení shlédli žáci prvních a druhých ročníků v divadelním sále školy koncem ledna. Dva vybraní žáci vodili loutky, v rolích čtenářů se vystřídalo osm děvčat.

Představení bylo zpestřeno hudebním doprovodem a zpěvem dětí. Všem divákům se divadlo velice líbilo a na konci představení ho ocenili mohutným potleskem.

Chválíme všechny žáky podílející se na realizaci divadla a těšíme se na další představení.

Stínové divadlo, leden 2020 Stínové divadlo, leden 2020 Stínové divadlo, leden 2020 Stínové divadlo, leden 2020

V. Plíšková, S. Mitrengová, A. Pernikářová

Učitelé a žáci společně na hřišti