Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova

Dne 23.6.2015 si žáci 4. – 5. ročníku na 20 stanovištích opakovali teoreticky a také prakticky principy ochrany zdraví a záchrany života.

Část úkolů byla zaměřena na zvládnutí bezpečnosti v silničním provozu. Významná část byla věnována prevenci vzniku zranění. Některé úkoly se zabývaly problematikou hromadného ohrožení a také bezpečného užívání internetu.

Počasí nám nepřálo, takže se všechny úkoly plnily v tělocvičnách a v přilehlých prostorách školy.

Před nastávajícími prázdninami si tak děti oprášily důležité znalosti a dovednosti potřebné pro život.

Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova,  červen 2015 Projektový den 1. pomoc na ZŠ Masarova,  červen 2015

Mgr. Renata Kukolová, Mgr. Marta Tesařová

Učitelé a žáci společně na hřišti