Předvánoční zpívání

V pěveckém kroužku letos zpívá více než 40 dětí a jsou velmi šikovné. Stejně jako loni předvedly své umění na několika vystoupeních. V sobotu 8.12.2012 na Dělňáku v Líšni, hned následující sobotu na Vánočních trzích u Radnice. Také se ukázaly na velkém podiu na nám. Svobody, kde si užily tu pravou vánoční atmosféru. Na závěr navštívily Domov důchodců na Vinohradech , kde svým zpěvem potěšily spoustu babiček a dědečků.

Chtěla bych velmi poděkovat všem rodičům, kteří ochotně doprovázeli své děti na sobotní vystoupení a dětem za velmi pěknou a obětavou reprezentaci školy a zpříjemnění předvánočních dnů široké veřejnosti.

Předvánoční zpívání, prosinec 2012 Předvánoční zpívání, prosinec 2012 Předvánoční zpívání, prosinec 2012

Mgr. Renata Miková