Školní ples

Dívky, které trénují AEROBIC A ZUMBU v kroužku CVČ na naší škole, předvedly novou pódiovou choreografii ve stylu Zumby na školním plese, který se konal v pátek 7.12.2012 v sále MK Mosilana. Hned druhý den v sobotu odpoledne si vystoupení zopakovaly v líšeňském Dělňáku u příležitosti Líšeňských Vánoc. Přejeme hodně úspěchů na dalších akcích.

Školní ples - zumba, prosinec 2012

Zleva dole: Soňa Mazánková 6.C, Šárka Foglová. Linh Nguyen, Eliška Schmausová, Tereza Šabratová z 5.A, horní řada: Lucie Dobrovolná 6.A, Nela Šupková 9.A, Natálie Vítová a Zuzana Vernerová 5.A, Míša Dobrovolná 8.B, Kristýna Kampasová 5.B, Julie Kučerová a Adéla Uřičářová z 5.A.

Školní ples - zumba, prosinec 2012 Školní ples - zumba, prosinec 2012 Školní ples - zumba, prosinec 2012

Eva Proklešková