Prezentace projektu Comenius na ZŠ Masarova

Together in traditions - Together in the future

V pondělí 13.6.2011 se na ZŠ Masarova uskutečnila prezentace žáků 7. a 8.tříd, která zhodnotila dvouleté působení v mezinárodním projektu Comenius.

Žáci v powerpointových prezentacích pro své spolužáky a všechny vyučující shrnuli veškeré aktivity, výjezdy i konkrétní výstupy a připomněli nám, co jsme se naučili o našich partnerských zemích - o Lotyšsku a Polsku.

Vystoupení žáků byla velmi zdařilá a jednotlivé výtupy byly proloženy ukázkami z programu pro partnerské státy, divadlem a výstavkou literatury a propagačních materiálů, které se nám za dva roky podařilo nashromáždit.

1. Úvodní prezentace, meeting v České republice, Vánoční dílny
  2. Projekt pohádková postava, How Spriditis travelled around the world
  3. Lost chicken - divadýlko 2.B
  4. Významná osobnost partnerské země
  5. Meeting v Polsku aneb Přátelství pokračuje
  6. Land Art Project – symbols of our partner countries
  7. Meeting v Lotyšsku
  8. Reálie partnerských států
  9. Závěr

Věříme, že přátelství, která jsme během projektu navázaly, budou trvalá, a naše žádost o pokračování celého projektu bude schválena.

Žáci 7. a 8. roč. a za vyučující AJ V. Kroupová