Společenský večer ve stylu divokého západu

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás pozvat na tradiční společenský večer ZŠ Masarova a Spolku rodičů při ZŠ Masarova ve stylu Divokého západu.

Vstupenky na společenský večer můžete zakoupit v kanceláři školy u p. Turinkové každý den 8.00 – 15.30 hod. (v jiný čas dle domluvy s p. Turinkovou tel. 724549789) od 15.01. 2018 do 31.1.2018 (16.1.2018 v den hovorových hodin až do 19.00 hod.).

Vstupenky na sezení v  sále v přízemí za 150 Kč, na galerii za 130 Kč, vstupenky na stání bude možné zakoupit pouze na místě a to za 50 Kč.

Letos nám bude k tanci hrát skvělá kapela PARTY LEADERS - http://partyleaders.cz.

Pokud se nemůžete zúčastnit taneční zábavy a chtěli byste přesto přispět, prosíme Vás tedy o finanční částku v jakékoliv výši. Takto získané peníze využije Spolek rodičů pro Vaše děti, žáky ZŠ Masarova. Z těchto peněz budou zakoupeny dražší přístroje a pomůcky k výuce, na které naše škola již nemá prostředky.

Dále uvítáme dary do tomboly, pokud si bude dárce (sponzor) přát, může být uveden na tombolové listině.

Děkujeme velmi za pochopení a spolupráci.

Děkujeme a těšíme se na Vás

Spolek rodičů a vedení školy

Pozvánka na ples