Seznam pomůcek do 1. ročníku

Vybavení pouzdra: 2x trojhranná tužka č.2, 1x černá fixa obyčejná, guma, tuhé lepidlo, nůžky, trojhranné pastelky

Na sešity do aktovky: 2x plastová kapsa A4 na velké sešity (ne tvrdé velké desky na sešity), 1x plastová kapsa na malé sešity.

Na přezutí vhodná pevná obuv (nejsou vhodné pantofle – nebezpečné).

Klíčenka na krk s karabinkou a kroužkem na čip a klíče od šatní skříňky.

Do třídy si přinést 1x balené kapesníky, 2x trhací kapesníky, 1x balík kancelářských papírů.

Do výtvarné výchovy: vodové barvy, kelímek na vodu s bezpečnostním uzávěrem, paleta na barvy, voskovky, velké tuhé lepidlo na papír, plastelínu, podložku na lavici (větší než rozměr A3), 2x barevné papíry, 2x černá fixa (silnější a tenčí), zástěra nebo stará košile proti umazání oděvu.

Do tělesné výchovy je kvůli bezpečnosti důležitá pevná sportovní obuv (lepší s bílou podrážkou, pokud máte tmavší, tak pouze kvalitní, která nedělá šmouhy na zemi), dlouhé a krátké kalhoty, tričko, mikinu. Vše si děti nechávají v textilní tašce ve skříňce. Prosíme podepsat!

Výkresy, sešity, pracovní sešity objedná škola hromadně.

Balíček pomůcek, které děti dostanou od školy (v hodnotě 500 Kč):

Slavnostní předávání Masaříků