Horké křeslo s panem hejtmanem Grolichem

V květnu jsme uspořádali naši oblíbenou akci nazvanou Horké křeslo, kam si vždy zveme zajímavé osobnosti. Tentokrát jsme se mohli těšit na účast hejtmana Jihomoravského kraje, pana Jana Grolicha. Během setkání jsme se ho ptali na různé otázky týkající se jeho práce, koníčků a mnoha dalších zajímavostí. S velkou ochotou a vědomostmi nám na všechny dotazy odpověděl. Nejenže jsme se bavili rozhovorem, ale také jsme si zahráli nové hry, které ukázaly skvělý herecký talent pana Grolicha. Všichni přítomní si tuhle akci velmi užili a lépe pochopili radosti i starosti spojené s funkcí hejtmana.

Horké křeslo s panem hejtmanem Grolichem, květen 2023 Horké křeslo s panem hejtmanem Grolichem, květen 2023 Horké křeslo s panem hejtmanem Grolichem, květen 2023

Natálie Findeisová a Filip Boháček, členové školního parlamentu