Úspěšný Štafetový pohár

Již tradičně se děti z 1. stupně naší školy zúčastňují celorepublikové běžecké soutěže. Po pečlivém výběru, který proběhl na školním hřišti, vyrazila šestnáctka nejlepších na okresní kolo na stadion Moravské Slavie. Tým ve složení: Olexová Kristýna, Rašovský Ondřej, Stojanovová Iva, Šťovíček Dan, Chaloupková Kateřina, Kula Daniel, Hájková Veronika, Almášy Isabell, Krupičková Barbora, Opálková Kateřina, Říhová Tereza, Tonar Jáchym, Toncr Eduard, Turek Dominik, Müller Daniel, Viščor Vojtěch, skvěle zabojoval a soupeřům nedal vůbec žádnou šanci. Zaslouženě si z atletického oválu odvážel zlatý pohár a postup do finále jihomoravského kraje. V pondělí ráno jsme vlakem vyrazili do Břeclavi. Přibyla k nám Lili Schmausová, jako výborná náhrada za Ivu, která odjela na ŠvP. Naštěstí se počasí umoudřilo a přestalo pršet. Finále jsme si náležitě užili ve společnosti atletických trenérů a dětí, které navštěvují atletické oddíly. Ale my jsme se jich nezalekli. Všechny děti statečně běžely, moc se snažily, a přestože tady jsme již na bednu nedosáhli, podařilo se nám některé školy předběhnout a odjíždět s pocitem, že jsme nezklamali a dali do toho všechno.

Všem malým atletům gratulujeme k výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Úspěšný Štafetový pohár, květen 2023 Úspěšný Štafetový pohár, květen 2023 Úspěšný Štafetový pohár, květen 2023 Úspěšný Štafetový pohár, květen 2023

Mgr. Renata Miková