Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD

Mezi již tradiční akce naší školy patří jarní výstava výtvarných prací dětí ze školní družiny v prostorách šaten školy, která má každý rok trochu jiné téma. Letos paní vychovatelky zvolily téma „Můj hrdina“ a děti projevily obrovskou fantazii. Většina výtvarných děl vznikala jako 2D obrázky, ale našlo se i několik prostorových výrobků.

Na papíře nám ožívali hrdinové z komiksových a animovaných filmů, kamarádi, rodiče, slavné osobnosti, sportovci i pedagogové.

Děti nám opět ukázaly, že „hrdinou“ se může stát každý z nás. Přejeme jim, aby jim radost z tvorby, fantazie a obdiv k hrdinům vydržely co nejdéle.

Za kolektiv ŠD

Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD, duben 2023 Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD, duben 2023 Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD, duben 2023 Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD, duben 2023 Můj hrdina – výstava prací dětí ze ŠD, duben 2023

Mgr. Veronika Plíšková