Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku

Na konci měsíce ledna se uskutečnila každoroční soutěž v recitaci. V divadelním sále školy se sešlo téměř 50 soutěžících. Na programu byly verše humorné i vážnější. Každý se snažil předvést svůj nejlepší výkon před zaplněným publikem. Zástupce ze svých tříd letos poprvé sledovali všichni spolužáci a fandili. Odborná porota neměla lehké rozhodování. V každém ročníku rozdělila ocenění a diplomy za 1. – 3. místo. Uděleny byly i speciální ceny za náročnost nebo celkový projev. Skvělý výkon podali všichni soutěžící. Do městského kola postupuje nejlepší recitátor z každého ročníku:

2. ročník – Nikol Feja
3. ročník – Agáta Kleskeňová
4. ročník – Anna Krajčová
5. ročník – Nela Krajčová

Přejeme jim hodně odvahy a úspěchu.

Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2023 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2023 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2023 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2023

Mgr. Šárka Svobodová, Mgr. Kateřina Krbková Trnková