Slavnostní předávání „Masaříků“

Jak se říká, tradice se musí dodržovat. Toto rčení platí i na naší škole, o to více, když je každé pololetí tolik ze strany dětí očekávané. Slavnostní předávání ocenění “Masařík” proběhlo na naší škole právě v den vydávání pololetního vysvědčení. Zúčastnili se ho všichni žáci prvního stupně. Společně jsme se sešli v tělocvičně školy, kde za účasti pana ředitele proběhlo předávání ocenění vybraných žáků ze všech tříd. Masaříka může získat opravdu každý, kdo v něčem za dané pololetí zazářil, vynikl, zlepšil se, překonal jakoukoliv překážku. nečním vystoupením. Akce měla úžasnou atmosféru a my se těšíme opět na konci školního roku na další oceněné žáky naší školy.

Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023 Slavnostní předávání Masaříků, leden 2023

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová