Sochaři

Každý sochař musí ve své práci spojit fantazii, kreativitu, prostorové vidění a cit pro materiál, se kterým pracuje. Děti z 5. C si sochařskou práci vyzkoušely. Několik měsíců tvořily svá díla, do kterých promítly vlastní nápady i myšlenky. Celá jejich práce vyvrcholila vernisáží, na kterou jsme pozvali rodiče. Výstava probíhala ve velmi slavnostní atmosféře. Umělci představili své výtvory i s příběhem, který si v sobě sochy nesou. Dlouhodobý a náročný projekt byl pro děti velmi atraktivní. Bavilo je plánování, samotná práce, příprava na vernisáž i prezentace práce.

Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023 Sochaři, leden 2023

Mgr. Kateřina Krbková Trnková