Návštěva planetária

Za rozlousknutím tajemství gravitace se vydaly všechny 3. ročníky do brněnského planetária. Vážně! Na Kraváku, jak žáci familiárně říkají Kraví hoře, jsme spolu s Felixem a ALBYX3 hledali odpovědi na otázky: „Proč kolem nás všechno padá směrem k zemi? A proč na nás v takovém případě nespadne Mezinárodní kosmická stanice? Objevili jsme už všechny záhady našeho světa? A proč….?“ Odpovědi na tyto a jiné otázky nám objasnil pořad s názvem-Tajemství gravitace: Po stopách Alberta Einsteina. Téma bylo velmi zajímavé a žáci je sledovali se zaujetím. My jako pedagožky jsme konstatovaly, že planetárium opět nezklamalo.

Návštěva planetária, leden 2023 Návštěva planetária, leden 2023 Návštěva planetária, leden 2023 Návštěva planetária, leden 2023

Mgr. Damborská Jana