Líšeňské Vánoce a náš pěvecký sbor

V sobotu dopoledne se sešla část dětí našeho školního pěveckého sboru na ulici Jírova, kde probíhaly Líšeňské Vánoce. Děti zazpívaly čtyři vánoční písničky. První Prosinec doprovázela na klávesy Anička Krajčová. Písničky Vánoce na míru, Tisíc andělů a Vánoční doprovázel na kytaru pan učitel Jiří Šebela. Děti krásně zpívaly a dokonce se doprovázely na triangl, ozvučná dřívka, bubínek a zvonečky. Nálada byla opravdu vánoční.

Líšeňské Vánoce a náš pěvecký sbor, prosinec 2022 Líšeňské Vánoce a náš pěvecký sbor, prosinec 2022 Líšeňské Vánoce a náš pěvecký sbor, prosinec 2022 Líšeňské Vánoce a náš pěvecký sbor, prosinec 2022

Mgr. Martina Gašparíková