Šplh na tyči mladšího a staršího žactva

V předposledním listopadovém týdnu, tak jako každý rok, se konaly závody na SŠ Polytechnické v Brně.

Jednalo se o šplh na tyči s elektrickým měřením. Závodníci mohli startovat buď jako jednotlivci nebo v týmech, podle věkové kategorie. Závodů se zúčastnili žáci i žákyně sedmých, osmých a devátých ročníků v jeden den, druhý následující den se konalo krajské finále. Do finále z prvního místa postupoval jeden žák, který se ve finálovém boji umístil na krásném druhém místě za Jihomoravský kraj. Mezi nominované žáky ze ZŠ Masarova patřili – Natálie Findeisová, Petra Kaislerová. Z chlapců to byli – Kryštof Smutný, Jeremiáš Toman, Karel Taufar, Jakob Kjellshog.

Mgr. Aneta Palánová