Florbalový turnaj SBOŠ

Po úspěchu malých futsalistů jsme přihlásili tým i na florbalový turnaj. A i tentokrát byla do chlapeckého týmu ve složení: D. Šťovíček, B. Jagoš, D. Suchý, Š. Czudek, D. Holec, L. Kornhäuser, O. Hořínek, V. Krovický, nominovaná šikovná dívka R. Jančulová. Na dvou hřištích se dohromady sešlo 13 týmů, které nejprve sehrály zápasy v základní skupině. Pod vedením p. as. R. Malého se podařilo našim malým sportovcům postupovat turnajovým pavoukem výš a výš, až ke krásnému bronzovému stupínku! Moc všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy, a jelikož na florbalisty čeká na konci listopadu ještě jeden, větší turnaj, přejeme jim hodně sportovního štěstí.

Florbalový turnaj SBOŠ, listopad 2022

Mgr. Renata Miková