Prožitkový kurz 2022

Jako každý rok, tak i tento nebyl výjimkou, a celý náš parlament se vydal na prožitkový kurz. Letos jsme měli tu možnost jet se Základní školou Nedvědova z Olomouce. Byli jsme ubytovaní v resortu Hrubá Voda. Někteří z nás bydleli ve vile s klubovnou a ti ostatní v báječných apartmánových chatkách. V duchu Pevnosti Boyard jsme se promíchali do týmů. Poznali jsme nové parlamenťáky a hlavně kamarády. Myslím si, že program byl vymyšlený tak, aby bavil jak starší, tak i mladší účastníky. Dle mého byla asi nejlepší aktivita ta, při které jsme sestavovali raketu do vesmíru. Osmáci a deváťáci z obou škol spolupracovali na sestavování funkční rakety, kterou jsme, i s naším posláním v parlamentu, vypálili k nebi. Zavítala k nám i show Tvoje tvář má známý hlas, a tak jsme zjistili, že v parlamentu máme i skvělé zpěváky a zpěvačky. I naše milé koordinátorky připravily příjemnou aktivitu, která se mi osobně líbila ze všech nejvíce. Na zádech jsme měli nalepený papír, kde bylo napsáno: jsem, mám, umím. Úkolem každého z nás bylo, napsat ostatním na záda, co je, co má a co umí. Energii nám vždy dodaly dobroty z místní kuchyně. My, Masařky, bychom chtěly poděkovat všem, kteří nám umožnili setkat se s Medvědy a prožít tyto úžasné tři dny plné dobrodružství a zábavy. Těšíme se na další rok!

Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022 Prožitkový kurz 2022, říjen 2022

Rianna Kurfürstová, Filip Boháček (členové školního parlamentu)