Skvělý výkon malých futsalistů

Již na konci září jsme se zapojili do sportovních aktivit pořádaných Sítí brněnských otevřených škol. Na ZŠ Svážná naši velmi šikovní fotbalisté Jan Chaloupka, Ondřej Rašovský, Ladislav Kryštof, Daniel Bohrn, Lukáš Říha, Daniel Kula, Sebastián Almášy, Daniel Müller, a skvělá fotbalistka Kristýna Olexová vyhráli v základní skupině vše, co se dalo a úspěšně postupovali dál až do samotného finále a boje o zlato. V něm sice a pouze o jediný gól prohráli, ale svým skvělým výkonem vybojovali 2. místo, veliký stříbrný pohár a navíc se D. Müller stal i nejlepším střelcem celého turnaje.

Všem moc gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za perfektní reprezentaci školy.

Skvělý výkon malých futsalistů, září 2022

Mgr. Renata Miková