Plyšákový den

V září jsme pořádali ve školní družině akci s názvem "Plyšákový den". Děti ze všech oddělení měly za úkol donést svého oblíbeného plyšáka, představit ho ostatním dětem a vyrobit k němu cedulku s popiskem a malováním, aby si ostatní děti mohly přečíst, co všechno umí, jak se jmenuje či jak je starý.

Poté jsme se sešli na školním dvoře, kde probíhala výstava plyšáků ze všech oddělení.

Měla velký úspěch.

Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022 Plyšákový den, září 2022

Sylva Šenková