skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Slavnostní předávání Masaříků

Závěr 2. pololetí jsme završili slavnostním vyhlášením „Masaříků“. Bohužel nám pololetí letošního roku v některých třídách přerušila distanční výuka, nemohli jsme se tedy setkat tak, jak jsme všichni zvyklí, všichni společně, v tělocvičně školy a s vystoupením žáků. O to více jsme se už opravdu těšili na letošní závěr školního roku, kdy jsme se všichni sešli na školním hřišti. Titul „Masaříků“ děti získaly například za nejlepšího čtenáře, pěkné chování, vynikající prospěch, sportovní výkony, velké pokroky v učení, za pomoc spolužákům a za mnohé další. Vyhlášení „Masaříků“ proběhlo ve slavnostním duchu a zúčastnili se ho žáci celého 1. stupně. Pan ředitel společně s paní zástupkyní vyhlásili „Masaříky“ a předali jim symbolické odznaky a odměnu. Jako zpestření programu vystoupily také děti z kroužku Cool dance. V průběhu programu byly předány i další ceny, a to za sportovní výsledky a fotografickou soutěž. Všem vyhlášeným žákům gratulujeme.

Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022 Slavnostní předávání Masaříků, červen 2022

Jana Ullmannová, Iva Doležalová

Sportovní dny na 1. stupni
Letní odpoledne s vystoupením dětí