Sportovní dny na 1. stupni

Jako každý „normální školní rok“ jsme na závěr pořádali sportovní den pro všechny ročníky 1. stupně. Protože už je nás hodně, rozdělili jsme sportování do několika dnů. Zahajovali prvňáčci, kteří si vyzkoušeli 4 disciplíny (sprint, skok, hod pěnovým oštěpem a překážkový běh). V dalších dvou dnech porovnávali svůj talent a dovednosti děti ze 2. – 5. tříd. Jako zkušenější sportovci měli už 7 disciplín. Kromě těch klasických atletických se museli poprat i s netradičními sporty jako slalom s míčem, přeskoky přes švihadlo nebo hod raketkou na cíl. Ti nejlepší z ročníku budou vyhlášeni při předávání Masaříků.Všichni byli moc šikovní, ničeho se nezalekli a zvládli celý sportovní víceboj.

Sportovní dny na 1.stupni, červen 2022 Sportovní dny na 1.stupni, červen 2022 Sportovní dny na 1.stupni, červen 2022 Sportovní dny na 1.stupni, červen 2022 Sportovní dny na 1.stupni, červen 2022

Mgr. Renata Miková