Adventure golf

Tělocvik nemusí být jen fotbal, basketbal či florbal. Na začátku června se naši žáci zúčastnili prvního ročníku soutěže v ne příliš známém sportu – adventure golfu. Jedná se o obdobu velice populárního minigolfu, lišící se pouze v detailech, například v povrchu nebo v délce hřiště. Hlavním rozdíl ovšem spočívá v unikátnosti. Nenašli byste jamku, která je identická s jinou.

Ještě před samostatným turnajem, kterého se účastnilo sedm škol z Líšně a okolí, se uskutečnilo školní kolo určené pro žáky osmého a devátého ročníku. Pět nejlepších hráčů mělo poté privilegium reprezentovat školu. I přes velkou snahu našich hráčů se ale bohužel nepovedlo získat medailové umístění.

Všem zúčastněným hráčům děkuji za projevenou snahu a touhu, být co nejlepší.

Adventure golf, červen 2022

Mgr. Vojtěch Jelínek