Náš úspěch na líšeňském běhu

Po dvouleté covidové odmlce jsme se opět zúčastnili „Běhu líšeňských škol“, který je pod záštitou starosty Líšně.

Ráno jsme se sešli v plném počtu, rozdali jsme si týmová školní trička a vyrazili do líšeňské rokle. Nechtěli jsme nic podcenit, a proto jsme se řádně rozcvičili, rozdali si závodní čísla a závod mohl začít. Běželo se od nejmenší kategorie 1. tříd až po ty nejstarší 8. a 9. třídy. Poslední kategorie patřila dospělým učitelům, zaměstnancům a osobnostem. V této kategorii se zúčastnily dvě paní učitelky Mgr. Eva Zejdová a Mgr. Aneta Palánová. Obrovské díky patří všem žákům za skvělé 2. místo pro první stupeň a 3. místo pro druhý stupeň.

Náš úspěch na líšeňském běhu, květen 2022

Mgr. Eva Zejdová, Mgr. Aneta Palánová