skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Vystoupení tanečního kroužku

V sobotu 14.5.2022 se konalo slavnostní otevření nově zrekonstruované zahrady v Dělňáku v Líšni. Jelikož zahrada bude sloužit především líšeňské veřejnosti, byli na otevření přizvání žáci a děti místních škol a spolků, kteří pomohli vytvořit odpolední zábavný program. Celým dnem provázel DJ a moderátor Hitradia City Brno. Naši školu reprezentovaly dívky z našeho tanečního kroužku Cool dance, které zde vystoupily s tancem Kráska a zvíře. Taneční vystoupení se dívkám opravdu vydařilo a sklidilo bouřlivý potlesk. Po vystoupení si děti i rodiče užili další program na zahradě a místní občerstvení. Všichni jsme byli moc rádi, že jsme se mohli této krásné akce zúčastnit.

Vystoupení tanečního kroužku, květen 2022 Vystoupení tanečního kroužku, květen 2022 Vystoupení tanečního kroužku, květen 2022 Vystoupení tanečního kroužku, květen 2022

Mgr. Iva Doležalová, Mgr. Jana Ullmannová

Sportovní dny na 1. stupni
Letní odpoledne s vystoupením dětí