Cestování vesmírem

V páteční podvečer se před školou začaly scházet děti s rodiči a s nejrůznějšími zavazadly. Byly to děti ze ŠD Pejsci a Zajíčci, a již nějakou dobu se těšily na spaní ve škole.

Ve škole na nás čekalo povídání, hraní, vyrábění a hlavně planetárium. Sledovali jsme příběh, v němž medvěd s tučňákem cestují po naší sluneční soustavě.

Hned druhý den jsme sluneční soustavou cestovali i my – vydali jsme se k ní autobusem a mezi planetami se pohybovali pěšky. Každý z nás si pro snazší cestování vyrobil vlastní raketu.

Po dobrodružném dni jsme se rádi vrátili domů, zpět ke svým rodičům.

Cestování vesmírem, červen 2022 Cestování vesmírem, červen 2022 Cestování vesmírem, červen 2022

Zdenka Chaloupková a Naďa Vaníková