Za kulturou po Brně – návštěva Jurkovičovy vily

Vyrazili jsme s naší třídou 9.C v rámci výtvarné výchovy do Žabovřesk na návštěvu Jurkovičovy vily, která byla moc hezká. Poznali jsme životy rodin obývajících tuto vilu společně s historií domu a zároveň se i něco přiučili o autorovi a jeho architektonickém stylu. Dost času jsme strávili i v krásně upravené zahradě náležící k domu. Všem můžeme návštěvu vřele doporučit.

Za kulturou po Brně – návštěva Jurkovičovy vily, červen 2022 Za kulturou po Brně – návštěva Jurkovičovy vily, červen 2022 Za kulturou po Brně – návštěva Jurkovičovy vily, červen 2022 Za kulturou po Brně – návštěva Jurkovičovy vily, červen 2022

Sára Jenyšová, žákyně 9.C