Nejlepší výsledek Masarky v historii Štafetového poháru!

Po výborném výkonu v okresním kole se náš štafetový tým probojoval do krajského finále. Ve středu 11.5.2022 jsme v brzkých ranních hodinách nasedli na vlak a vyrazili do Břeclavi. Den byl jako vymalovaný, ale na běhání už bylo docela dost horko. Pořádně jsme nerozklusali, rozcvičili, dali si krátké úseky, vyzkoušeli předávky a už jsme se řadili na start. Při účasti 15 škol se běželo ve dvou rozbězích, takže jsme nemohli ani srovnávat vzájemně výkony. Vzhledem ke školám v přírodě jsme museli udělat drobné změny, ale ani to náš tým ve složení: Štěpán Czudek, Veronika Hájková, Sebastián Almášy, Bára Pavlíková, Rudolf Ivanov, Elena Aulehlová, Daniel Kula, Kateřina Chaloupková, Patrik Viščor, Iva Stojanovová, Martin Hikl, Liliana Schmausová, Nikol Forstová, Martin Schaul, Barbora Syrová a Oleksandr Balakin pod vedením Renaty Mikové a Lindy Spěvákové neodradilo. Všichni bojovali s obrovským nasazením, povzbuzovali se, dávali cenné rady a odměnou bylo úžasné 4. místo pouze jednu desetinu za bronzovou medailí! S týmy na bedně jsme ani neběželi v rozběhu, možná škoda, ale pro nás a pro celou školu je to veliký úspěch na krajské úrovni.

Všem dětem moc gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Štafetový pohár, květen 2022 Štafetový pohár, květen 2022

Mgr. Renata Miková