Štafetový pohár a naši úspěšní malí atleti

Ve středu 27. dubna se naši malí atleti vydali na stadion Moravské Slavie, aby poměřili své běžecké dovednosti s reprezentanty ostatních škol. A neměli to vůbec lehké. Na startu okresního finále se sešlo rekordních 15 škol! Dle pravidel jsme měli postavené 2 štafety (mladší a starší), kdy každý člen běžel 100m . Do celkového pořadí škol se ale počítaly také časy smíšených štafet, kdy hodně záleželo i na správném složení jednotlivých štafet, zvlášť když tady musely děti běžet již 200m. Ale náš tým ve složení Štěpán Czudek, Veronika Hájková, Sebastián Almášy, Isabell Almášy, Bára Pavlíková, Dominik Turek, Elena Aulehlová, Daniel Kula, Kateřina Chaloupková, Patrik Viščor, Iva Stojanovová, Martin Hikl, Liliana Schmausová, Nikol Forstová, Martin Schaul, Barbora Syrová a Oleksandr Balakin se ničeho nezalekl, povzbuzoval se a podával nádherné výkony. Díky tomu všemu vybojoval při tak velké účasti úžasné 3. místo, bronzové medaile a pohár, který už zdobí naši školní vitrínu slávy. A to nejlepší na závěr - náš tým postupuje do krajského finále a pojede příští týden do Břeclavi !

Všem moc gratulujeme k dosaženým výkonům, děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme hodně štěstí ve finále.

Štafetový pohár a naši úspěšní malí atleti, duben 2022 Štafetový pohár a naši úspěšní malí atleti, duben 2022 Štafetový pohár a naši úspěšní malí atleti, duben 2022

Mgr. Renata Miková