Den předškoláků v ZŠ Masarova

V březnu se to v naší škole hemžilo malými předškoláky s rodiči. Pro budoucí školáky jsme připravili dobrodružnou cestu, na které je provázeli mravenec a jeho kamarádi. Děti se tak ujistily, že ve škole není nuda a dá se zažít hodně zábavy.

Tuto výpravu děti zahájily správným zavázáním tkaniček u bot, aby cestou někde neupadly. Na deseti stanovištích si pak plny nadšení užily spoustu různých úkolů. Ověřily si svoji zručnost, obratnost, důvtip a tvořivost. Při plnění všech úkolů je doprovázela různá zvířátka. Domů si děti odnesly motýlka, kterého si na jednom ze stanovišť samy vytvořily a ozdobily. Na konci úspěšně splněné mise je čekala sladká odměna, ale také radost z hezky prožitého odpoledne. S námi se pak loučily s úsměvy na tvářích.

Milí předškoláci, těšíme se znovu brzy na viděnou!

Den předškoláků v ZŠ Masarova, březen 2022 Den předškoláků v ZŠ Masarova, březen 2022 Den předškoláků v ZŠ Masarova, březen 2022

Mgr. Michaela Prokešová