Leonardo da Vinci v Technickém muzeu

Projektový týden o vynálezech a objevech si žáci 4. C obohatili návštěvou Technického muzea v Brně, kde je instalována výstava věnovaná osobnosti Leonarda da Vinci. Děti si s lektorkou prošly obrazovou tvorbu, dozvěděly se zajímavosti o životě tohoto velikána a vyzkoušely si zpřístupněné vynálezy. V dílně stavěly most i střílely z katapultu. Zapojily i svůj telefon. Přes QR kód si zahrály online hru věnovanou životu a dílu vynálezce.

Leonardo da Vinci v Technickém muzeu, březen 2022 Leonardo da Vinci v Technickém muzeu, březen 2022 Leonardo da Vinci v Technickém muzeu, březen 2022 Leonardo da Vinci v Technickém muzeu, březen 2022

Kateřina Krbková Trnková