Výukový program v ZOO

Žáci 4. A a 4. C měli možnost si výuku o hospodářských zvířatech doplnit a obohatit programem v ZOO Vyškov. Program je provedl chovem a využitím hospodářských zvířat u nás i ve světe. Mohli si zvířata nakrmit a poznat je zblízka. V environmentálním centru se dozvěděli o možnostech hospodaření s vodou a poznávali nářadí a nástroje užívané k péči o hospodářství. Nabyté vědomosti a zážitky předávali při následné prezentaci prvňáčkům.

Výukový program v ZOO, březen 2022 Výukový program v ZOO, březen 2022 Výukový program v ZOO, březen 2022 Výukový program v ZOO, březen 2022 Výukový program v ZOO, březen 2022 Výukový program v ZOO, březen 2022

Kateřina Krbková Trnková, Renata Miková