Parlament na bowlingu

Tuto akci jsme dostali jako odměnu za půlroční práci. Sraz jsme měli v 8.00 u skříněk a na bowling jsme šli pěšky. Chvíli jsme se proskotačili na dětském hřišti a pak už hurá hrát! Hráli jsme hodinu na mnoha drahách. Průběžně jsme se mohli občerstvit skvělými koláčky, štrúdly a táči. Báječné také bylo, že jsme šli tam i zpět pěšky a mohli si popovídat. Podle mě to byla skvělá akce Masařek.

Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022 Parlament na bowlingu, únor 2022

T. Staworowská, členka ŠP