Rozsvícení stromečku a fotosoutěž

Po velké debatě jsme se na zasedání školního parlamentu rozhodli, že rozsvícení stromečku před naší školou letos natočíme. V den natáčení se nás sešlo asi patnáct a jeden režisér + kameraman (Filip Andres). Pan školník nám půjčil zvukovou aparaturu a reflektor. Některé pasáže jsme museli natáčet víckrát, ale hodně jsme se nasmáli. Ještě jsme měli v plánu, že z jednoho dárečku vyskočí dvě členky našeho parlamentu, ale to nevyšlo, jelikož se nikdo nevešel do naší krabice. V našem videu pronesl proslov pan ředitel a také v něm vystoupily s krásným vánočním tancem děvčata z kroužku Cool dance.

V tomto videu jsme vyhlásili soutěž o zajímavou fotografii u stromečku. Fotek se sešlo hodně, a tak jsme na dalším zasedání měli plno práce, abychom vybrali ty nej. Dopadlo to následovně:

Skupinové foto:

1. Peklo, třída 2.C
  2. Sobíci, třída 5.C
  3. Včera a dnes, ŠD Sovy, Krtečci a Včelky

Jednotlivci či menší skupiny:

1. Naháči, David Zelinka a Lukáš Zdražil
  2. Prskavka, Anežka Uhýrková
  3. Erik Dom a pan ředitel
  4. Eva Hoang a kamarádky

Všechny zaslané fotografie můžete vidět na nástěnce u jídelny, kde budou od příštího týdne vystaveny.

Pokud jste ještě neviděli naše video, můžete jej zhlédnout zde:

Naše video už má velký počet shlédnutí a k nám (mimo jiné) doputoval tenhle komentář:

„Skvělé! Masařky jsou naše velká inspirace!“

Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021 Rozsvícení stromečku a fotosoutěž, prosinec 2021

Lilian Chlpíková a Klára Hrubanová
členky školního parlamentu