Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021

V předposlední školní den se sešli společně žáci druhého stupně k příležitosti rozloučení se se školním rokem a oceněním nejlepších žáků. Dopolednem provázeli zkušení deváťáci, Verča Králíková a David Štědroňský. Mimo proslovy, které pronášeli zástupci jednotlivých tříd, byla zazpívána píseň, ocenili se žáci (i z minulých ročníků), kteří publikovali své příběhy a výtvarné práce v knížce Voděnka. Dále se vyhlašovali vítězové fotosoutěže. V tento den nesmělo chybět ani tradiční pasování osmáků na mazáky deváťáky. Z každé třídy byli vybráni nejlepší žáci, kteří získali ocenění, takzvaného Masaráka. Toto ocenění bylo předáváno zejména za studijní výsledky, za distanční výuku, nebo za kolektivní práci. Učitelé druhého stupně vybrali a pan ředitel vyhlásil nejlepšího deváťáka – Lucku Lattenbergovou.

Rozloučit se s deváťáky přišli i prvňáčci, kteří jim přišli předat zvonečky pro štěstí.

Ocenění nebylo uděleno nejen žákům, ale i učitelům. Těm bylo poděkováno za školní uplynulý školní rok s mottem: „Zvládli jsme to!“

Slavnostní dopoledne bylo zakončeno tancováním polonézy žáků z devátých tříd a promítáním videí taktéž devátých tříd.

Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021, červen 2021 Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021, červen 2021 Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021, červen 2021 Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021, červen 2021 Žáci se rozloučili se školním rokem 2020/2021, červen 2021

Mgr. Vladěna Zezulová