Olympijský den

V předposledním týdnu školního roku uspořádali naši tělocvikáři tradiční Olympijský den pro žáky 2. stupně. Pověření žáci v každé třídě vytvořili soupisky, vyznačili příslušnou disciplínu. Zpracování soupisek do startovních listin zajišťovali počítačově zdatní deváťáci. Vlastní slavnostní zahájení začalo vztyčením olympijské vlajky, zapálením ohně a slibem závodníků. Soutěžilo se ve sprintu, vytrvalostním běhu, v oblíbené a divácky ceněné štafetě, skocích do dálky a do výšky, v hodu plným míčem pro mladší žactvo a vrhu koulí pro starší. Soutěž měla velmi pěknou atmosféru, žáci soutěžili fair play. Díky skoku do výšky se akce protáhla a vyhlášení vítězů skončilo až po 14. hodině. Velké poděkování patří všem pomocníkům z řad žáků, kteří pomáhali na stanovištích jako zapisovatelé, děvčatům, která psala s panem učitelem Strouhalem diplomy a konečně všem závodníkům za velké soutěžní nasazení.

Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021 Olympijský den, červen 2021

PaedDr. Alena Chludová